Hlavní myšlenka

7. května 2010 v 7:25 | Muffin |  deník
muff
Opustil mě telefon. Moje milovaná Nokie Express Music. Pf, a já jsem se o ní tak hezky stara (haha). Ale mě se jen tak nezbaví. Už je v opravně, takže snad to opravit půjde, jinak jsem bez telefonu nejmíň na rok.
Abych se ráno vzbudila, máma mi půjčila svůj. A jelikož za ten rok a půl, co vlastním onu 'nemocnou' Nokijku, jsem se naučila přes noc si pouštět písničky. Na paměťovce, mám všechny svoje písničky, který poslouchat chci. Tak jsem to dala do máminýho telefonu a chci si pustit onen krásný seznam a zjistila jsem, že moje paměťovka je bloklá. Ano, moc dobře si pamatuju, kdy jsem tam dávala to heslo, ale nějak si nevzpomínám na to heslo. Takže místo Avenged Sevenfold jsem poslouchala Chinaski, Divokýho Billa a Kryštofa. Neříkám, že tyhle tři skupiny nemaj špatý písničky ale jaksi na všechny mám... chmurné myšlenky, takže jsem z toho lehce v depresi.
Taky se vám stává, že když si jdete udělat k snídani chleba smáslem a když chcete to jídlovrátit na svoje místo, jdete a ani nad tím nepřemýšlíte, protože v hlavě máte zakodovaný, že něco přijde sem a něco tam a najednou jdete podruhý a v chlebníku je máslo a v ledničce chleba? Zrovna dneska se mi to stalo. Ne, že bych byla nějak... divná, ale přemýšlela jsem nad věcmi, který mě zaměstnali. No a hlavní myšlenka je taková, že vlastně žádná myšlenka není. Nevím proč ale prostě jsem vám t chtěla říct a tak vám to říkám.
Dneska odjíždím k sestřence. Už jsem jí nejmíň od února neviděla, na nás dvě je to dlouhá doba. Ona totiř chodí každý víkend na brigádu a volno si vzít nemůže a ani nechce. Jako nedivím se jí, chce mít na prázdniny volno a zároveň peníze ale jako cojá mám bez ní dělat? (to zní sobecky) Takže jedu k ní a celou sobotu budu doma a budu čekat, až se vrátí. Ale nevadí mi to. Budu se učit, číst si. A budu se těšit na večer, kdy přijde domů a my si pokecáme. Mmmm.
 


Komentáře

1 MisTi MisTi | 7. května 2010 v 12:03 | Reagovat

užij si to tam :)

2 Zvejkaczqa* Zvejkaczqa* | Web | 7. května 2010 v 22:53 | Reagovat

To je zajímavé, a já si myslela, že AK je už tak rozšířený, ale tak určitě si najdi bližší informace na www.klub.blog.cz tam to mají všechno podrobně rozepsaný;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama